Wspomnienia

Wspomnienia

Zbigniew Rosa       

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 4.05.2015 roku odszedł od nas wspaniały człowiek, uzdolniony muzyk, uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej Zbigniew Rosa.

Był  pełen pozytywnej energii, otwarty na świat i ludzi. Zawsze skłonny pomóc i pocieszyć. Jego największą pasją była muzyka i taniec. Kochał ludzi a ludzie kochali jego. Pomimo wielu przeciwności losu, zawsze patrzył na świat przez różowe okulary- cytryny nigdy nie były dla niego kwaśne, a łzy gorzkie. Żył, jak chciał. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie zakręcony… takim go zapamiętamy.

     
Aleksandra Kwiatkowska  

Z bólem zawiadamiamy, że 1pażdziernika 2013 r.odeszła od nas najwspanialsza osoba na świecie uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej Aleksandra Kwiatkowska. Miała niespełna 21 była osobą niezmiernie sympatyczną. Zawsze wesoła i uśmiechnięta, bezinteresownie pomagała innym.Potrafiła znaleźć wspólny język z każdym bez względu na wiek. Zawsze chętna do pracy, pełna życia. Jej nagła i nieoczekiwana śmierć zostawiła wielką pustkę w tych, którzy Ją kochali. Olu na zawsze zostaniesz w naszej pamięci.

Mieczysław Kowalczyk Przewodniczący
Zarządu Koła PSOUU
w Ostródzie

Mirosław Borejko  

Z bólem zawiadamiamy, że 28 kwietnia 2010 r. odszedł od nas najwspanialszy na świecie rodzic, mąż, członek naszego Stowarzyszenia, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej. Miał niespełna 50 lat i tak wiele zaplanowanych zadań do wykonania.
Osierocił szczególnie ukochane osoby: córkę Olę i żonę Alę. Jedno mgnienie chwili przerwało wątłą nić jego życia. Mirek całym swoim życiem udowodnił, że kochał ludzi i służył im podejmując społeczną aktywność na różnych polach, m.in. w Związku Harcerstwa Polskiego jako komendant Domu Harcerza w Ostródzie,jako przewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych oraz w okresie ostatnich 20 lat w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. W latach 1992 - 1999 był wiceprzewodniczącym Zarządu Koła PSOUU w Ostródzie. 
Następnie objął funkcję kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej i przez 10 lat rozwijał jego potencjał a przede wszystkim budował nową jakość 
życia dla uczestników Warsztatu.Pozostaniesz Mirku w naszej serdecznej i wdzięcznej pamięci.

Mieczysław Kowalczyk Przewodniczący
Zarządu Koła PSOUU
w Ostródzie

 


PSONI Koło w Ostródzie

ul. Grunwaldzka 19A
14-100 Ostróda
+48 89 646 49 29

KRS 0000007981
NIP 741 14 86 410

PKO BP SA 46 1020 3613 0000 6702 0002 5775

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem